Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri

Gaziemir alarm kurulumu servisi olarak sizin ve ailenizin can ve mal güvenliği konusunda profesyonel hizmetler sunuyoruz. İzmir’in tüm ilçelerine alarm kurulumu hizmeti veren firmamız, uzun yıllardır kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla sektörün öncü firmaları arasında yer almıştır. Ev, iş yeri ve kurumsal yapıya sahip işletmelerin güvenliğini sağlamak amacıyla kurmuş olduğumuz alarm sistemleri,

 • Yangın,
 • Gasp,
 • Hırsızlık,
 • Soygun,
 • Haneye tecavüz,
 • Sağlık sorunları

Şeklinde kişi hak ve hürriyetini tehdit eden davranışları engellemek ve huzurlu bir yaşam için gereken ortamları sağlamak amacıyla kurulmaktadır.

Gaziemir alarm kurulumu servisi öngörülemeyen fakat her an yaşanabilecek olumsuz durumlardan kurtulmak ve hayatınızı güven içerisinde sürdürebilmenizi sağlamak için hizmet vermektedir. Uzman ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla en kısa süre içerisinde kurulumu gerçekleştiren firmamız, kurulum sonrası verdiği teknik desteklerle yaşamınızı güvence altına almanıza olanak sağlamaktadır. Günümüzün gelişen teknolojisine uygun olarak son derece hassas alarm sistemleri üretilmiş olup geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Alarm sistemleri, beklenmeyen tehlike durumlarında siren sisteminin devreye girerek telefona bağlantı sağlaması ve ilgili asayiş ve sağlık ekiplerine çağrı yapma mantığıyla çalışmaktadır. Alarmlar herhangi bir nesnenin hareket etmesiyle devreye girerek, bulunduğu alanın en kısa süre içerisinde koruma altına alınmasına olanak sağlamaktadır.

Gaziemir alarm kurulumu servisi olarak güvenli hale getirmek istediğiniz alanların niteliklerine göre farklı alarm seçenekleriyle hizmet veriyoruz. Firmamızda görev yapan uzmanlarımız tarafından ücretsiz keşif yapılarak ihtiyacınız olan alarm modelini belirleniyor ve kısa süre içerisinde yaşam alanınızı güvence altına almanızı sağlıyoruz. Son derece duyarlı bir sisteme sahip olan alarmlar elektronik bir sisteme sahip olup, birçok parçanın bir araya gelmesiyle oluşmaktadır. Alarm sistemleri genel olarak incelendiğinde,

 • Ana panel yapısı,
 • Dedektör,
 • Şifre paneli,
 • Siren
 • Kablo düzeneği

Şeklindeki parçalardan oluşmaktadır. Alarmlarda yer alan parçaların her biri kendi sınıfında farklı model ve türlere sahiptir. Firmamız günümüz teknolojisinin sağladığı en son sistem alarmları en uygun fiyat garantisiyle dilediğiniz alanlara seri bir şekilde kurmaktadır.

Alarm Kurulumuyla Hırsızlığa Son

Gaziemir alarm kurulumu servisi hizmetleri sunan firmamız, ev ve işyerlerinizde bulunan maddi varlıkların korunmasına önemli katkılar sağlamaktadır. Hemen her yerde yaygınlaşan hırsızlık olaylarına karşı alınabilecek en kolay önleme yöntemi alarm kurulumu yaptırmaktır. Yüksek bir tonda ve tiz bir ses çıkararak uzak mesafelerden bile kolaylıkla duyulmasını sağlayan alarm sistemleri, alarm çağrısı sayesinde güvende tutmak istediğiniz mal varlıklarınızı koruma altına alır.

Kullanım amaçlarınıza uygun olarak farklı alarm çeşitleri bulunmaktadır. Ev ve işyerinizden uzakta bile olsanız sizleri anında tehlikeden haberdar eden alarm sistemleri, meydana gelen olaya anında müdahale etmenizi sağlayarak meydana gelen vakaya müdahil olabilmenize olanak sağlar. Böylece ev ve işyerinizden ayrı olduğunuz sürelerde de %100 güvenlik sağlar.

Gaziemir alarm kurulumu servisi olarak İzmir’in tüm semtlerine aynı kalitede hizmet sağlayan firmamız, kurulum yapmış olduğu tüm ev ve işyerlerine hizmet sonrası desteklerini sürdürmektedir. Talepte bulunan müşterilerimizin alarm sistemlerine belirli periyotlarda bakım yaparak hizmet kalitesinin her zaman üst düzeyde sürmesine katkı sağlamaktadır. Yaşamınızda büyük önem verdiğiniz aileniz ve mal varlıklarınızın korunması amacıyla kurulumunu yaptıracağınız alarm sistemleri, bir kez masraf ederek ömür boyu kullanabileceğiniz güvenlik sistemleridir.

Firmamız tarafından büyük bir titizlikle kurulumu yapılan sistemler en kaliteli malzemeler ve kaliteli işçilik garantisi taşımaktadır. Siz de değer verdiklerinizi güven altına almak istiyorsanız, firmamızın iletişim numaralarından bize ulaşarak alarm sistemleri hakkında her türlü bilgiyi temin edebilirsiniz.