BAKIM ANLAŞMALARI

BAKIM ANLAŞMALARI

Bakım anlaşmaları; notebook bilgisayarlarda ve normal bilgisayar olmak üzere tüm bilgisayar yapılarında, bilgisayar çevre bilimlerinde, serverlerde ve network üzerinde çalışan tüm ekipmanlar üzerinde ağ protokollerinin kurulması, işlenmesi gibi durumlarda telefon ile destek taleplerinin karşılandığı bir hizmet alanı olmaktadır.

Firmamız, profesyonel bir bilişim firması olarak bakım anlaşmaları yapmak isteyen ve düzenli bakım çalışmaları ile destek talep eden tüm firmalar ile bakım anlaşmaları yapan ve bakım hizmeti veren bir firmadır.

Bakım anlaşmaları sayesinde bilgisayar yapılarının tümü üzerinde meydana gelebilecek aksaklık ve arıza gibi durumlar telefon ile destek ile ya da birebir müdahale ile kısa sürede çözümlenmektedir. Öncesinde de bakım aşamaları sayesinde meydana gelebilecek sorunlar engellenmek üzere firmamız tarafından çözüm önerileri üretilmektedir.

Firmalar ile yapmış olduğumuz bakım anlaşmaları çalışmalarımız kapsamında bilgisayar donanımlarının ömrünü uzatmayı hedefleyerek aynı zamanda uzman ekiplerimiz sistemlerin sorunsuz bir şekilde çalışmasını ve işlevlerini yerine getirmesini sağlamaktadır.

Bakım Anlaşmaları İle Gerçekleştirdiğimiz Periyodik İşlemler

Bakım anlaşmaları, bilgisayar sistemleri üzerinde sadece sorun çıktığı zaman değil öncesi için de çalışmalar düzenlediğimiz hizmetlerimiz arasındadır. Firma olarak bakım anlaşmaları yaptığımız müşterilerimize;

  • Alt ürünlerin ve ana ürünlerim hem iç hem dış temizliği,
  • Fonksiyon testlerinin yapılması,
  • Disklerin temizlenmesi ve virüs taramalarının yapılması,
  • Bağlantı kontrollerinin sağlanması,
  • Sistem verimliliğini arttırmaya yönelik çalışmaların yapılması gibi birçok ön hizmet sunmaktayız.

Bakım anlaşmaları denildiğinde her ne kadar teknik desteği ihtiyacı akla gelse de firmamız, profesyonel bir bilişim firması olarak bakım anlaşması yapmış olduğu firmaların sistemleri üzerinde aksaklık ve sorunları önceden engellemek adına bu çalışmaları sunmaktadır.

Bakım Anlaşmaları Size Ne Gibi Faydalar Sağlamaktadır?

Bakım anlaşmaları, size ve firmanıza büyük oranda fayda sağlamaktadır. Öyle ki; öncelikle firma uzmanlarımız periyodik bakımlar yaptığından dolayı donanımlarınızın ömrü daha uzun olacaktır.

Bununla birlikte firmanızı ya da işletmenizi kendi firması olarak benimseyen uzman ekiplerimiz, çalışmalarını büyük bir özen ve titizlikle yerine getirdiklerinden dolayı içiniz son derece rahat edecektir.

Bakım anlaşmaları, normal servislere göre sizlere daha maliyeti düşük hizmet sağlamaktadır. Dolayısıyla da herhangi bir sorunda normal bir servise vereceğiniz ücretin çok daha düşüğünü firmamız sizden talep etmektedir. Alacağınız hizmet kalitesi ise normal bir servisin hizmet kalitesinden çok daha yüksek olmaktadır.

Son olarak ise firmamızın uzman ekipleri, bakım anlaşmaları kapsamında herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda çözüm önerilerini size zaman kaybettirmeden ve sizi mağdur etmeden en kısa sürede sizlere sunmaktadır.