FİREWALL HOTSPOT

FİREWALL HOTSPOT

Firewall hotspot; hastane, okul, cafe, restoran, alışveriş merkezleri, otel ve havaalanı gibi kamuya açık olan tüm mekanlarda ücretsiz internet paylaşımını sağlayan hizmet olmaktadır.

Birçok mekanda halka açık bir şekilde internet erişiminin serbest olması aynı zamanda mekanın güvenlik zırhlarının da bir nevi tehdit altında olabileceğinin sinyallerini verebilmektedir. Dolayısıyla da açık bir şekilde internet paylaşımı yapılan mekanlarda ağ güvenliği konusunda profesyonel bir destek kaçınılmaz bir gereklilik haline gelmektedir.

Firewall hotspot, firmamızın profesyonellik sınırlarını aştığı önemli bir bilişim hizmetlerinden sadece bir tanesidir. Hotspot ile halka açık mekanlarda internet erişimi sağlanırken firmamız, firewall hizmeti sayesinde mekanınızın güvenlik duvarını adeta kalın bir şekilde örerken ağ güvenliğinizin sağlam olduğundan da mutlaka emin olmaktadır.

Hastane, otel ve cafe gibi büyük mekanlarda ağ güvenliğinin işletme ya da kamuya açık mekan için ne denli önemli olduğu göz önünde bulundurulduğunda firewall, oldukça büyük önem arz eden bir hizmet kapsamımız olmaktadır.

Firewall Hotspot İle Güvende Olun

Firewall hotspot, işletmenizin ağ güvenliğini sağlayabilmeniz için firmamızın sizlere sunduğu önemli bilişim hizmetlerinin başında gelmektedir. Firewall hotspot sayesinde işletmenizin güvenliğini sağlarken aynı zamanda sizin ve işletmenizin tüm önemli verileri de güvende olacaktır.

Firewall Hotspot hizmetlerimiz sayesinde;

  • Loglama hizmetimiz kapsamında tüm girişler ve girdiler hesap bilgileri ile birlikte kayıt altına alınmaktadır.
  • Profesyonel firewall hotspot çözüm hizmetimiz sayesinde kimlik doğrulama özelliği ile gerçek dışı kimliklerin ağ girişi yapması engellenir.
  • Firewall hotspot uygulamamız sayesinde web filtreleme özelliği kullanarak insanların ağınız üzerinden insanların giriş yapabileceği adres ve siteleri sınırlayabilirsiniz.
  • Ayrıca firewall hotspot hizmetlerimiz için firmamızdan 7/24 teknik destek talep edebilir, sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturmamızı sağlayabilirsiniz.

Firewall hotspot hizmetleri, profesyonelliği kendisine ilke edinmiş olan firmamızın uzmanlık alanına giren ve kalite standartlarında çığır aşan hizmetlerindendir. Siz de firmamız ile irtibata geçerek firewall hotspot hizmetimizden faydalanabilir, güvenlik duvarınızı kalın hale getirebilirsiniz.

Firewall Hotspot Maliyeti Düşük ve Profesyonel Çözüm Ortağınız

Firewall hotspot, birçok firma tarafından sağlanan bir bilişim hizmeti olmasına karşılık her firma tarafından fahiş fiyatlar biçilen bir hizmet haline gelmiştir. Firmamız ise bu manipülasyonlara girmeyecek kadar profesyonelliğe ulaşmış bir firmadır. Dolayısıyla da firmamızın sizlere sunmakta olduğu firewall hotspot hizmeti ile firmamızın sizin için hem en ekonomik hem de aynı zaman en profesyonel çözüm ortağı olmaktadır.

Firewall hotspot hizmetleri konusunda en ekonomik fiyatları verirken bir o kadar da en kaliteli hizmet verdiğini müşteri memnuniyetleri ile kanıtlayan firmamız, kaliteli ve profesyonel bir firewall hotspot hizmeti için sizleri de beklemektedir.