BARKOD VE KARTLI GEÇİŞ OTOMASYONLARI

BARKOD VE KARTLI GEÇİŞ OTOMASYONLARI

Barkod ve kartlı geçiş otomasyonları; turnike, otopark ve personel giriş çıkış kontrolleri için iş yerlerinde yaygın bir şekilde kullanılan otomasyon sistemleri olmaktadır.

Yetkili kişiler tarafından kontrol edilen ve denetlenen bu otomasyon sistemleri firmamız tarafında temin edilerek siz müşterilerimizin talep ettiği alanlara kurulumu sağlanmaktadır.

Oldukça işlevsel ve kullanışlı sistemler olan barkod ve kartlı geçiş otomasyonları sistemlerimiz sayesinde önceden sisteme tanımlanmış kart ve barkodlar ile geçişi mümkün kılan dolayısıyla da güvenlik açısından da oldukça yüksek düzeyde bulunan sistemlerdir.

Barkod ve kartlı geçiş otomasyonları, firmamız tarafından dış ortam koşullarına dayanıklı olmakla birlikte su geçirmez yapıda sizlere temin edilmektedir. Otopark ve benzeri gibi alanlarda uzaktan kumanda edilebilme özelliği bulunan sistemlerimiz, iş yerinizde ya da dilediğiniz herhangi bir alanda güvenliğinizi sağlarken aynı zamanda o bölgeye giriş-çıkışları kontrol edebilmenize de olanak sağlamaktadır.

Barkod ve Kartlı Geçiş Otomasyonları İle Bilgi Karışıklığını Önleyin

Barkod ve kartlı geçiş otomasyonları sistemlerimiz, firmamız tarafında özel yazılımlar yüklenen akıllı sistemlerdir. Giriş ve çıkışlarda kişilerin barkod sistemi ile kart okutarak geçmesini sağlayan bu sistemler ile barkodu olmayan yabancı kişilerin giriş çıkışını da engellemiş olmaktasınız.

Ayrıca bu sistemde güncel yazılımlar yer almaktadır. Dolayısıyla da asla bilgi karmaşasına bu sistemde yer yoktur. Bu otomasyon sistemleri sayesinde bir kimse sistemde tanımlı olmayan bir barkod ile sistemde tanımlı olan barkoda çok yakın olsa dahi giremez.

Barkod ve kartlı geçiş otomasyonları, firmamız üzerinde sistem yüklemesi yapıldığından dolayı bu otomasyon sistemleri kullanıcı hatalarını ve kullanıcıların kolay bir şekilde giriş yapmasını engellemektedir. Dolayısıyla da sistem sizlere giriş ve çıkışları kontrol etme imkanı sunmaktadır.

Barkod ve Kartlı Geçiş Otomasyonları Üzerinde Kullanılan Ürünler

Barkod ve kartlı geçiş otomasyonları, farklı konumdaki insanlar için farklı olarak tasarlanan geçiş kartları ve barkodlar ile kullanılmaktadır. Turnike ve otopark gibi alanlarda barkod kullanılırken iş yeri ve benzeri gibi alanlarda kartlı sistem yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Barkod ve kartlı geçiş otomasyonları ürünlerimiz; personel kartı ve ziyaretçi kartı olmak üzere iki farklı kart sistemi ile çalışmaktadır.

  • Personel Kartı: İş yerlerinde personellerin bilgilerinin bulunduğu resmi giriş kartı niteliğindedir. İçerisinde özel yazılım barındıran personel kartları sayesinde personellerin iş yerine giriş ve çıkışları kolay bir şekilde günlük olarak kaydedilmektedir. Böylece iş verenlerin çalışanlarının devamlılık durumunu kontrol etmesi sağlanmaktadır.
  • Ziyaretçi Kartı: Turnike ve benzeri gibi geçiş sistemlerinde kullanılan basit ziyaretçi kartları olmaktadır. Ziyaretçiler kendilerine ait bu kartlar ile belirlediğiniz saatlerde turnike ve benzeri gibi alanlardan geçiş sağlayabilmektedir.

Barkod ve kartlı geçiş otomasyonları, firmamız tarafından size yazılımları yüklenmiş bir şekilde kurulumu yapılarak teslim edilmektedir. Giriş ve çıkışların tüm kontrolünü elinize alabileceğiniz bu otomasyon sistemlerini uzman dokunuşları ve profesyonel düzeyde firmamızdan temin edebilir ve destek alabilirsiniz