KAMERA SİSTEMLERİ

KAMERA SİSTEMLERİ

Kamera sistemleri, siz evinizde ya da ofisinizde yokken aklınızı geride bırakmayacak önemli güvenlik sistemlerinin başında gelmektedir. Birçok hizmet kapsamı ile donatılmış olan kamera sistemleri hizmetimiz, siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini karşılayacak şekilde tasarlanmış ve teknolojinin son ürünleri ile üretilmiş elektronik cihazlar olmaktadır.

Kamera sistemleri, eviniz ya da ofisiniz olmak üzere mekan fark etmeksizin tüm yaşam alanlarınızı siz yokken de gören ve kontrol eden oldukça akıllı güvenlik sistemleridir. Kamera sistemleri sayesinde güvenlik düzeyi en üst seviyeye çıkartılırken size karşı olabilecek güvenlik tehlikelerine karşı da önceden haberci olabilmektedir.

Güvenlik sistemlerinde uzmanlığın ve kalitenin standartlarını zorlayan firmamız, kamera sistemleri konusunda da teknolojik gelişmeleri takip eden ve teknoloji alanındaki yenilikleri hizmetlerine vakit kaybetmeden yansıtarak sizlere dört dörtlük kamera sistemleri hizmeti vermektedir.

Siz Yokken Her Şey Kayıt Altında

Kamera sistemleri hizmetimiz geniş bir kapsama yayılmış olan ve güvenliğinizi en üst seviyeye çıkan önemli güvenlik sistemlerinden bir tanesidir. Evinizde ya da ofisinizde kamera sistemleri kullanmayı düşünüyorsanız, öncelikle sizin için en önemli hususlardan bir tanesi de görüntülerin kayıt altına alınması olacaktır. Firmamız tarafından sizlere sunulan kamera sistemleri hizmetimiz kapsamında ise 7 gün 24 saat kesintisiz kayıt alma özelliği bulunmaktadır.

Kamera sistemleri hizmetimiz dahilinde eviniz ya da ofisiniz siz olmasanız da hem izlenirken hem de aynı zamanda görüntüleri kayıt altına alınmaktadır. Bu sayede herhangi bir olumsuz durumda geçmişe dönük tarihlere ait kamera görüntülerini izleme imkanınız olacaktır. Olumsuz durumlar dışında ayrıca katılamadığınız sevdiklerinizin özel günlerini de kamera sistemlerimiz sayesinde izleme imkanınız olacaktır.

Kamera Sistemleri Hizmetlerimizin Özellikleri

Kamera sistemleri piyasa üzerinde çok farklı formasyonlarda müşterilere sunulmaktadır. Ancak firma olarak bizler piyasadaki diğer firmalar ile kıyaslandığımızda açık ara fark ile daha gelişmiş ve ileri teknoloji kamera sistemleri ürünleri sunmaktayız. Dolayısıyla da firmamızın kamera sistemleri siz değerli müşterilere çok sayıda özellik sunmaktadır.

Kamera sistemleri üzerinde kalite standartlarını aşan bir gelişme kaydeden firmamızın kamera sistemleri;

- Yüksek çözünürlükte olduğundan dolayı alanın her noktasını net ve pürüzsüz bir şekilde gösterebilmektedir.
- 7/24 kayıt alırken aynı zamanda sizlere sunulan mobil uygulama sayesinde sizlere evinizi ya da ofisinizi dışarıdayken de kontrol edebilme ve kameradan izleyebilme imkanı sunmaktadır.
- Kolay kullanıma sahip olan kamera sistemlerimiz, aynı zamanda sadece internet bağlantısı ile sizin için kolay erişime ortam hazırlamaktadır.
- Ayrıca toz ve sıvıya karşı korumalı olan kamera sistemlerimiz; sizin, sevdiklerinizin, evinizin ve ofisinizin güvenliği için piyasada lider sistemler olmaktadır.