KAMERA TEKNİK SERVİS

KAMERA TEKNİK SERVİS

Kamera teknik servis hizmetimiz, evinizde ya da iş yerinizde güvenlik amacı ile kullandığınız güvenlik kamera sistemleriniz üzerinde bakım ve onarım faaliyetleri gösteren hizmet alanlarımızdan bir tanesi olmaktadır.

İnsanların güvenlik ihtiyacının artması ile birlikte yoğun bir şekilde hem evlerde hem de iş yerlerinden kullanılmaya başlanan kamera sistemleri, zaman içerisinde arıza yapabilirken bir süre sonra onarım ve sistem güncellemesi ihtiyacı da durmaktadır. Bu konuda firmamız sizlere kamera teknik servis desteği sunarak güvenliğinizin daimi olabilmesi için çözüm önerileri ve teknik destek imkanı sunmaktadır.

Kamera teknik servis hizmetlerimiz sayesinde güvenlik sistemlerinizin büyük bir kısmını oluşturan ve aynı zamanda evinizde ya da iş yerinizde maddi ve manevi güvenliğinizi sağlayan kamera sistemleriniz sorunsuz ve sistemli bir şekilde çalışarak sizler için hizmet vermektedir. Güvenliğinizi süreli değil sürekli hale getirmek için firmamızın uzman çözümlerinden faydalanabilir, 7/24 teknik destek hizmeti alabilirsiniz.

Kamera Teknik Servis Hizmetleri İşleyişimiz

Kamera teknik servis firmamız, cihazlar ve cihazların çalışma prensipleri üzerinde son derece profesyonel ekipleri ile sizlere kamera teknik servis hizmetini sunmaktadır. Genel bir işleyiş çerçevesinde sizlere kaliteden ödün vermeden kamera teknik servis hizmetlerini sunan firmamız, kamera sistemleriniz üzerindeki tüm sorunları vakit kaybetmeden ve sizi mağdur etmeden en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak adına sistemli bir çalışma prensibini kendisine ilke edinmiştir.

Kamera teknik servis hizmetlerimizin işleyiş aşamaları öncelikle sizin arıza bildiriminiz ile başlamaktadır. Sizden gelen talepler doğrultusunda Dvr ya da analog kamera cihazları, IP güvenlik kameraları ve ekipmanları üzerinde uzman ekibimiz inceleme başlatarak arıza tespitini gerçekleştirmektedir.

Bu aşamadan sonra cihaz tamiri için sizinle irtibata geçen ekiplerimiz, onay verdiğiniz takdirde en kısa sürede kamera sistemlerinizin onarım işlemlerini tamamlayıp silere teslim ve çalışır vaziyetteki kurulumunu yapmaktadır.

Kamera Teknik Servis Firması Olarak Hizmetlerimiz

Kamera teknik servis olarak hizmetlerimiz sadece kamera onarımı ile sınırlı olmamakla birlikte dilerseniz sizlere onarım öncesi ve sonrası teknik servis desteği de sunmaktayız. Bu bağlamda genel itibari ile;

  • Güvenlik kamera sistemlerinin kurulum ve entegrasyon işlemleri,
  • Kamera sistemlerine yedek ürün ve yedek parça temini,
  • Çağrı merkezinden destek,
  • Güvenlik kamera sistemlerinizin onarımının yanı sıra periyodik dönemlerdeki bakımları
  • Ve teknik personel temini gibi tüm işlemler firmamızın genel olarak hizmet kapsamını meydana getirmektedir.