TELEFON TEKNİK SERVİS

TELEFON TEKNİK SERVİS

Telefon teknik servis, cep telefonlarının gündelik hayatta yediden yetmişe birçok kişinin kullanmaya başlaması ile birlikte yaygın ve bir o kadar da ihtiyaç duyulan bir hizmet alanı olarak hizmet sektöründe yerini almıştır.

Müşterilerimizin istek ve taleplerinize cevap verebilmek adına çıktığımız bu yolda firmamız, telefon teknik servis hizmetlerini ayağınıza karda getirerek size kalite ile birlikte güvenilirliği sunmaktadır.

Telefon teknik servis yetkilisi olan firmamız, hemen hemen her cep telefonunun marka ve modeli konusunda bilgi ve tecrübeye sahip olmakla birlikte onarım hizmeti vermektedir.

Her meslekte olduğu gibi bu sektörde de işini kötüye kullanan, kalitesiz ve özensiz iş yapan firmalara karşılık firmamız, şeffaf ve güvenilir bir hizmet anlayışını kendisine ilke edinmiş lider bir firma niteliği taşımaktadır.

Telefon Teknik Servis Hizmetlerimiz

Telefon teknik servis hizmetlerimiz, gelişmiş ve kendisini sürekli geliştiren bir firma olarak sektör üzerinde de geniş bir yer kaplamakla birlikte müşterilerimizin tüm istek ve taleplerini karşılamaya yönelik düzenlenmektedir.

Bu bağlamda cep telefonunuzun iç sorunları ya da dış sorunları ile ilgili tüm problemleriniz firmamızın uzmanları tarafından güvenilir bir şekilde ve hem orijinal hem de garantili parçalar ile çözüme kavuşturulmaktadır.

Telefon teknik servis hizmeti olarak bizler siz değerli müşterilerimizin tüm taleplerine cevap verebilmek adına geniş bir skalada hizmet sunmaktadır. Bu bağlamda telefon teknik servis hizmetlerimiz şöyledir;

  • Yazılım güncelleme,
  • Ekran değiştirme,
  • PIN, PUK ya da güvenlik kodu şifresi kırma,
  • Cep telefonu kasa değişimi yapma,
  • Kamera arızası onarımı yapma,
  • Isınma sorununu onarma,
  • Şarj soket değişimi yapma,
  • Sıvı ile temas etmiş cep telefonlarını onarma gibi tüm cep telefonu tamir hizmetlerimiz telefon teknik servis hizmet kapsamımıza girmektedir.

Telefon Teknik Servis Hizmetimizin Aşamaları

Telefon teknik servis hizmet aşamalarımız her cihaz için aynı sistemde ilerlemekle birlikte aynı kalite ve güvenilirlik ile işleyişine devam etmektedir. Arızalı telefonunuzun firmamıza teslim edilmesi ile birlikte işleyiş başlamaktadır.

Öncelikle cihazınızın belirttiğiniz sorunun temelinde yatan nedeni saptanmak üzere cihazınız incelemeye alınmaktadır. Eğer ücretsiz bir onarım işlemi ise cihazınız vakit kaybedilmeden onarım işlemlerine tabii tutulmaktadır.

Telefon teknik servis olarak şayet telefonunuzun içerisinde yedek parça değişimi yapılması gereken bir sorun söz konusu olduğu uzmanlarımız tarafından tespit edilir ise bu durumda da firma yetkililerimiz öncelikle sizinle iletişime geçerek sizden onay alana kadar onarım işlemlerini beklemeye almaktadır. Eğer siz cihaz sahibi olarak yapılacak işleme onay verirseniz bu durumda cihazınız en kısa sürede onarıldıktan sonra tarafınıza güvenli bir şekilde iletilmektedir.

Temel prensibi müşteri memnuiyeti ve garantili hizmet olan firmamız, bu süreçte ürününüzü ve cebinizi en az sizin kadar düşünerek kalite standartlarının üzerine çıkmış bir teknik servis hizmetini sizlere sunmaktadır.